Anticelulitídna masáž so zábalom a peelingom | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti
0

Masáž krásnych nôh pomáha predchádzať ukladaniu tukových buniek na nesprávnych miestach a  eliminuje zhluky už vytvoreného podkožného tuku

Anticelulitídna manuálna masáž používa špeciálne techniky, ktorých cieľom je zmiernenie až odstránenie prejavov celulitídy na sedacích, stehenných svaloch a spevnenie svalstva.

Masírovaním problémových partií sa zvyšuje teplota tela, a tým sa podporuje činnosť metabolizmu, z tela sa vylučujú toxíny, krvný obeh sa normalizuje a upravuje sa stav lymfatického systému. Výsledok masáže poteší každú ženu – štíhlejšie boky, stehná a zadok, jemnejšia a pevnejšia pokožka.

Celulitída alebo „pomarančová kôra“ trápi vyše 80 % žien v každom veku, bez ohľadu, či sú štíhle alebo obézne. Najčastejšie sa vyskytuje na stehnách, zadku a bruchu. Jej podporuje v prvom rade nedostatok tekutín, ale tiež fajčenie, pitie kávy a alkoholu, nesprávna životospráva a nedostatok pohybu. Ďalšou príčinou je hormonálna nerovnováha spôsobená napríklad užívaním hormonálnej antikoncepcie alebo tehotenstvom, keď telo zadržiava vodu v tele.

Anticelulitídna masáž je vhodná pri celulitíde, obezite, nadváhe a pri estetickom formovaní postavy. Tento druh masáže je zameraný na dolné končatiny, stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško s prvkami jemných a mäkkých techník, ktoré stimulujú lymfatický a krvný systém a rozrušujú tukové tkanivo.

Procedúra začína nanesením peelingu, ktorý dokonale vyhladí pokožku. Nasleduje intenzívna anticelulitídna masáž, ktorá prekrví problematické partie a na záver sa aplikuje intenzívny tvarujúci zábal, vhodný na redukciu tukových vankúšikov. Už po prvom ošetrení sú výsledky viditeľné, celulitída ustúpi, pokožka je hladšia, svaly sú pevnejšie a tonizovanejšie.

ŠPECIÁLNY TERMO A KRYO ZÁBAL

V centre ponúkame aj možnosť absolvovania masáže so špeciálnym TERMO alebo KRYO zábalom.

Pri hrejivom TERMO zábale dochádza k rozšíreniu ciev, zlepšuje sa prietok krvi a prísun kyslíka k problémovým partiám, dochádza k naštartovaniu metabolických procesov a odstraňovaniu toxínov z tela. 

Chladivý KRYO zábal spôsobuje zúženie ciev, rýchle odstránenie toxínov z tela, eliminuje opuchy. Priaznivo pôsobí na celulitídu, má zoštíhľujúci a tvarujúci efekt.

Pre dosiahnutie priaznivého výsledku je potrebné absolvovať aspoň 4-6 procedúr pri pravidelných návštevách centra 1-2x týždenne, dodržiavať dostatočný príjem tekutín a správnu životosprávu, pravidelne cvičiť a mať dostatok pohybu.

Prihlásiť sa na odber noviniek