KNIHA Stravovanie bez výčitiek 2 - zdravé recepty pre štíhlu postavu - OSOBNÝ ODBER/ VYPREDANÉ | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti
 
Objednávku si prídete osobne vyzdvihnúť do Medibalance Centra výživy a redukcie hmotnosti - budova VIKTÓRIA - prízemie, Košická 49, 821 08 BRATISLAVA.
 
V prípade, že chcete objednávku doručiť poštou na adresu, knihu si objednajte TU: 
 

V poradí druhá kniha s výberom chutných a zdravých receptov pre stravovanie v rovnováhe a bez výčitiek od výživovej poradkyne Zuzany Líškovej.

V knihe nájdete množstvo zaujímavých článkov a odporúčaní pre zdravú výživu. Obsahuje viac ako 60 receptov s fotkami a postupmi prípravy pre štíhlu postavu prehľadne zorganizovaných do viacerých kategórií - raňajky, obedy a večere, dezerty, veľkonočné dezerty, vianočné koláčiky, pečenie s proteínom. 

Zuzka pre vás pripravila zbierku tých najlepších zdravých receptov s jej vlastnou originálnou receptúrou.

Na 160 stranách nájdete jej odporúčania pre stravovanie v rovnováhe a výber tých najlepších jedál, ktoré najradšej pripravuje pre seba aj svojich blízkych. Súčasťou knihy je aj priestor na poznámky z vášho varenia alebo otázky, ktoré by ste sa Zuzky chceli opýtať.

"Dnes viem, že začať žiť zdravo bolo rozhodnutie, ktoré naozaj neľutujem. Sama sa cítim oveľa vitálnejšia ako pred 10 rokmi, denne motivujem iných ľudí urobiť také isté rozhodnutie a vediem k tomu aj moje deti. Zdravé stravovanie nielen kážem, ale ním aj naozaj naplno žijem.

Pripravila som túto knihu mojich receptov, aby som vám ukázala, že navariť si chutné raňajky, obedy, večere aj dezerty, ktoré môžete jesť bez obáv o svoje zdravie a hmotnosť nie je naozaj nič náročné. Verím, že bude pre vás inšpiráciou k zmene a rozhodnutiu začať variť a stravovať sa zdravo." 

 

 
13,90 €