Náš tím | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti
Zuzana Líšková výživový poradca a konateľ spoločnosti

Výžive sa venujem už viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie. Počas dlhoročných skúseností a praxe som ideálnu cestu zdravého spôsobu života našla vo vyváženom stravovaní. Každý klient je individuálny, čo v Medibalance definujeme cez komplexnú nutričnú diagnostiku. Pomocou nej ponúkame klientom cestu k vyváženému a plnohodnotnému stravovaniu. Obrovskú výhodu metódy vidím v individuálnom prístupe ku klientovi, v presnej diagnostike stavu metabolizmu a jedálničku ušitému na mieru jednotlivca.

Počas mojej každodennej praxe som sa stretla s množstvom rôznorodých klientov. Navštevujú ma ľudia, ktorí potrebujú redukovať hmotnosť, priberať, alebo majú rôzne zdravotné či psychické problémy. Stravovanie ušité na mieru pomôže každému riešiť jeho konkrétny problém. Klienti prichádzajú už po pár týždňoch plní novej energie a chvália sa zlepšenými výsledkami vo všetkých oblastiach. 

Urobiť zmenu v stravovaní je dlhodobá cesta a ja som šťastná, že môžem mojim klientom pomáhať po nej kráčať a byť im psychickou aj fyzickou podporou. 

 

@zuzanaliskova_jedzbystro

Zuzana Sobolová (Skalická) výživový poradca

Som výživový poradca a veľký zástanca vyváženého stravovania.

Milujem pocit, že môžem pomáhať ľuďom, ktorí sa rozhodli urobiť niečo pre seba. Krásne na tom je, že každý klient najprv absolvuje komplexnú nutričnú diagnostiku, ktorá presne definuje, aké potraviny a aké množstvo potrebuje, aby sa jeho telo naštartovalo a rýchlo nadobudlo stratenú rovnováhu. Stačí “LEN“ dodržiavať svoj individuálny plán a dosiahnete výsledky, po akých túžite. Viem, že spolu to dokážeme. Ja Vás viem namotivovať, ale zvyšok je na Vás. Často hovorím: „Všetko je v hlave! Dokážete všetko, ale verte tomu, že to na začiatku nebude jednoduché, ale hlavne nezabudnite... je jedno ako dlho budete chudnúť, pretože teraz už chudnete RAZ A NAVŽDY :) "

Výživovému poradenstvu sa venujem od roku 2017 a teda vďaka Zuzke Líškovej a práci v centre Medibalance sa zmenil môj život a život veľkého množstva spokojných klientov, 
ktorí sa rozhodli a povedali si : "CHCEM TO A  DOKÁŽEM TO!" Som šťastná a vďačná za každý úspech nášho klienta. Tieto úspechy sú naozaj nákazlivé a posúvajú ma neustále vpred.

 

@zuzinkasobolova