Náš tím | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti
Zuzana Líšková výživový poradca a konateľ spoločnosti

Výžive sa venujem už viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie. Metóda Metabolic balance® mi odpovedala na všetky otázky ohľadom výživy. Pomocou nej ponúkam klientom cestu k vyváženému a plnohodnotnému stravovaniu. Obrovskú výhodu metódy vidím v individuálnom prístupe ku klientovi, v presnej diagnostike stavu metabolizmu cez vzorku krvi a jedálničku ušitému na mieru jednotlivca.

Počas mojej každodennej praxe som sa stretla s množstvom rôznorodých klientov. Navštevujú ma ľudia, ktorí potrebujú redukovať hmotnosť, priberať, alebo majú rôzne zdravotné či psychické problémy. Metabolic balance® pomôže každému riešiť jeho konkrétny problém. Klienti prichádzajú už po pár týždňoch plní novej energie a chvália sa zlepšenými výsledkami vo všetkých oblastiach. 

Urobiť zmenu v stravovaní je dlhodobá cesta a ja som šťastná, že môžem mojim klientom pomáhať po nej kráčať a byť im psychickou aj fyzickou podporou. 

Zuzana Skalická výživový poradca

Zuzka je výživový poradca a veľký zástanca programu Metabolic balance® u nás v MEDIBALANCE centre. „Milujem pocit, že môžem pomáhať ľuďom. Krásne na tom je, že Metabolic balance® za Vás povie, čo Váš metabolizmus potrebuje, koľko toho potrebuje a aké kombinácie jedál sú pre vás najvhodnejšie, aby sa naštartoval. Stačí “LEN“ dodržiavať svoj individuálny plán a dosiahnete výsledky, po akých túžite. Viem, že spolu to dokážeme. Ja Vás viem namotivovať, ale zvyšok je na Vás. Často hovorím: „Všetko je v hlave! Dokážete všetko, ale verte tomu, že to na začiatku nebude jednoduché, ale hlavne nezabudnite....je jedno ako dlho budete chudnúť, pretože teraz už chudnete RAZ A NAVŽDY :) "
Výživovému poradenstvu sa venujem pár rokov,ale až vďaka Zuzke Líškovej a Metabolic balance® sa zmenil môj život a život veľkého množstva spokojných klientov, ktorí sa rozhodli a povedali si : "CHCEM TO A  DOKÁŽEM TO!" Som šťastná a vďačná za každý úspech nášho klienta. Tieto úspechy sú naozaj nákazlivé a posúvajú ma neustále vpred.