Prístrojová lymfodrenáž Ballancer 606 | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti

Vysokoúčinná metóda pri chudnutí , tvarovaní postavy, odstraňovaní celulitídy, opuchov a bolesti nôh a celkovej detoxikácii organizmu

Zoštíhľuje, odbúrava celulitídu, odstraňuje obehové poruchy, pomáha pri bolestiach kĺbov, kostí a svalov, zlepšuje hydratáciu pokožky, spomaľuje starnutie kože. Pôsobí ako relaxačná a protistresová terapia.

Ballancer 606 je najmodernejší a najkvalitnejší lymfodrenážny systém na svetovom trhu. Prístroj má 24 na sebe nezávislých tlakových komôr, ktoré sa šupinovite prekrývajú a nevznikajú tak žiadne miesta z nižším tlakom.

Lymfodrenáž má na naše telo mnoho blahodárnych účinkov. Zlepšuje prietok lymfy a tým napomáha k prirodzenému očisťovaciemu procesu tela. Podporuje metabolizmus, zvyšuje elasticitu pokožky, zmierňuje prejavy celulitídy a pri pravidelnom používaní prispieva aj k úbytkom na objeme a váhe. Prospieva nášmu telu ako esteticky, tak zdravotne a pritom ju nemusí vykonávať iba zdravotný personál.

AKO FUNGUJE PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž môže byť buď manuálna, ktorú vykonáva maser ručne, alebo prístrojová, ktorá sa vykonáva pomocou lymfodrenážneho – masážneho zariadenia. Súčasťou sú aj návleky, ktoré sú vybavené vzduchovými komorami, ktoré sa pomocou pripojeného kompresoru vopred zvoleným spôsobom nafukujú (tlakujú) a svojim tlakom pôsobia na ľudské telo (ošetrovanú partiu) a vykonávajú v danom mieste masáž. Týmto spôsobom sa vlastne simulujú masérove ruky.

POČET KOMÔR A ICH ROZMIESTNENIE

Čím väčší je počet komôr, tým reálnejšia, komplexnejšia, a teda aj kvalitnejšia je lymfodrenáž. Profesionálne systémy, medzi ktoré patrí aj Ballancer 606, ponúkajú minimálne 2 x 10 komôr a viac. U takého počtu je zaručené, že sa jednotlivé komory plne prispôsobujú masírovaným partiám. Kvalitné lymfodrenáže, akou je aj Ballancer 606 majú komory poskladané v nohaviciach šupinovité, teda že sa čiastočne prekrývajú, čím sa eliminujú tzv. hluché miesta (miesta s nižším tlakom) a masážne vlna tak nie je v žiadnom mieste prerušená ani nedochádza k akejkoľvek zmene jej tlaku. Tie najlepšie systémy majú potom komory vyrobené z elastického materiálu. Simulácia masérových rúk je tak takmer dokonalá.