Vzdelávanie - Kurz Výživový poradca (online) | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti
Kurz Výživový poradca (online)
399,00 €
Viac info

Naša dlhoročná prax výživového poradenstva a každodenná práca s klientami nás presvedčila, že poskytovanie služieb v oblasti výživy a zdravého životného štýlu nie je možné bez kvalitného vzdelávania. Na trhu je k dispozícii niekoľko kurzov výživového poradenstva a certifikát v tejto oblasti je možné získať doslova za víkend. Sme presvedčené, že v oblasti výživy nie je možné poskytovať kvalitné služby bez znalostí z viacerých oblastí: fyziológie, anatómie, biochémie, potravinárstva, psychológie a bez schopnosti ich prepájania v praxi.

Cieľom kurzu Výživový poradca je naučiť vás vnímať stravu a životný štýl celostným (holistickým) spôsobom. Získate informácie o výžive človeka pochádzajúce z aktuálnych poznatkov západnej, dôkazmi overenej medicíny. Naučíte sa pokročilé zručnosti výživového poradenstva: použitie rôznych diagnostických metód, určenie metabolického typu človeka a zostavenie jedálnička. Získate vedomosti o rôznych stravovacích režimoch,  výživových smeroch a trendoch vo výžive. Zorientujeme vás v súvisiacej legislatíve.

Náš kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov ako aj pre odborníkov. Je vhodný pre doplnenie vedomostí lekárov, fyzioterapeutov, pracovníkov v stravovaní, trénerov a všetkých, ktorí sa rozhodli pre profesiu výživového poradcu. Rovnako užitočný je pre každého, kto sa chce naučiť zdravšie stravovať, resp. porozumieť výhodám a nevýhodám alternatívneho spôsobu stravovania.

Dôvody, prečo sa prihlásiť do kurzu Výživový poradca - online

 • Získate komplexný pohľad na problematiku výživy.
 • Kurz obsahuje 44 lekcií, niekoľko videoprednášok a 5 priebežných + 1 záverečný test z oblasti fyziológie, biochémie, potravinárstva, psychológie poradenstva a praktických zručností, v celkovom rozsahu 50 študijných dní. Lekcie sú priebežne aktualizované a dopĺňané v súlade s najnovšími vedeckými a praktickými poznatkami. Lekcie sú doplnené videami a aktuálnymi prednáškami. Svojim rozsahom a hĺbkou vedomostí je tento kurz na slovenskom trhu jedinečný.
 • Študujete on-line a práve vtedy, keď máte čas.
 • Celé štúdium prebieha on-line, tzn. bez nutnosti dochádzania na prednášky. Študujete v kľude z domu, časový rozsah prispôsobujete svojim možnostiam.
 • Sme vám k dispozícii po celú dobu štúdia.
 • Aj po dokončení kurzu vám budú dostupné všetky absolvované lekcie.

Nadštandardný servis pre absolventov-výživových poradcov

Naša filozofia je, že absolvent nie je náš konkurent, ale kolega. Pokiaľ s výživovým poradenstvom začínate, pomôžeme vám s prekonávaním prekážok v podnikaní. Po absolvovaní nášho kurzu budete mať k dispozícii zvýhodnený prístup k unikátnemu výživovému programu Nutriplan by Zuzana Líšková®.

V cene kurzu získate

 • 44 študijných lekcií s doživotným prístupom
 • minimálne jednu videoprednášku v rámci každého tematického celku na doplnenie informácií
 • certifikát o absolvovaní kurzu, na základe ktorého budete môcť vykonávať prax výživového poradcu
 • prednostný zvýhodnený prístup k unikátnemu výživovému programu Nutriplan by Zuzana Líšková®
 • zvýhodnený prístup ku všetkým našim budúcim kurzom
 • našu pomoc a podporu – chceme s vami byť v kontakte a kedykoľvek vám radi poradíme a pomôžeme.

 

Kurz bude pre záujemcov k dispozícii v najbližších týždňoch, sledujte nás na sociálnych sieťach:

Instagram: @zuzanaliskova_jedzbystro
Facebook: Stravovanie bez výčitiek so Zuzanou Líškovou - rady, tipy, recepty...