Workshopy varenia | Medibalance - Centrum výživy a redukcie hmotnosti

Počúvajte svoje telo, varte a jedzte to, čo má zmysel a udržujte svoj metabolizmus v rovnováhe

Naučte sa variť jednoducho, chutne a zdravo a nechajte sa vtiahnuť do sveta zdravej metabolic balance® gastronómie. Ukážeme vám, že variť zdravo a vyvážene dokáže naozaj každý, kto túži po zmene a záleží mu na kvalite zdravia.

Workshopmi varnia sprevádza Zuzana Líšková, výživová poradkyňa metódy metabolic balance®, ktorá na vlastnej koži zažila stav úplného vyčerpania. Uvedomila si súvislosť medzi tým, čo je a tým, ako sa cíti a rozhodla sa už navždy zmeniť štýl stravovania a varenia. Vďaka zdravej a zmysluplnej strave je fit a má oveľa viac energie ako pred 10 rokmi. 

JEDZTE S ROZUMOM, SCHUDNITE A OMLADNITE

To, ako sa cítime a ako vyzeráme jednoznačne ovplyvňuje to, čo zjeme. Trápi vás potravinová intolerancia, máte tráviace ťažkosti alebo sa jednoducho chcete zdravšie stravovať?

Naše jedinečné workshopy varenia vás inšpirujú k príprave a konzumácii zdravých a chutných jedál, za čo sa váš organizmus určite odvďačí.

Naučíte sa základné pravidlá a zásady, ktorých dodržiavaním sa postupne dopracujete k úprave alebo úplnej zmene metabolizmu, a tým aj k redukcii hmotnosti a duševnej pohode. 

Počas workshopov varenia sa naučíte základné princípy zdravého stravovania, vhodné kombinácie potravín a ako má vyzerať tanier plný živín, vitamínov a minerálov. Uvaríte si niekoľko chutných jedál, vhodných na raňajky, obedy a večere a naučíte sa pripraviť si ľahké a zdravé jedálničky na celý deň. Spoznáte nové chute a vône, vďaka jedinečnej kombinácii byliniek, korenín a lokálnych bežne dostupných potravín.

Súčasťou workshopov varenia sú praktické ukážky varenia, receptár s najlepšími tipmi a radami varenia a stravovania s cieľom dosiahnuť metabolickú rovnováhu. Počas teoretickej časti workshopu získate komplexný pohľad na kvalitné a zdravé stravovanie.

PÔŽITOK Z JEDLA, METABLIZMUS V ROVNOVÁHE, CHUDNUTIE

Zmeniť štýl stravovanie neznamená kupovať drahé potraviny a mať každý deň to isté nudné jedlo na tanieri. Dôležité je používať lokálne, kvalitné a čerstvé potraviny s ohľadom na sezónnosť a jesť to, čo si telo pýta a neprejedať sa. Zvoliť vhodné kombinácie, množstvá a na tanieri dodžať pestrosť a vyváženosť.

Workhopy zdravého varenia vám ukážú, že jedlo môže nie len fantasticky vyzerať a chutiť ale, zároveň môže byť aj super zdravé.